Kulmud

Kui otsid häid kulmumeistreid, kes teeksid Sulle kaunid kulmud Tallinnas, siis saame Sind aidata. 

Täiuslikud henna kulmud Tallinnas

Nii meie Lauteri kui ka Meistri tänava salongis tegutseb mitu kulmumeistrit. Kõik kulmumeistrid oskavad anda nõu just Sulle sobiva kulmude modelleeringu osas ning valdavad kulmude värvimise erinevaid tehnikaid – henna kulmud, keemiliselt värvitud kulmud, kulmude lamineerimine. Värvitud kulmud korrigeeritakse siis vastavalt kas vahaga või pintsettidega. 

Henna kulmud või keemiliselt värvitud kulmud?

Henna kulmud on meie lemmikud, sest henna värviga saab tavalisest keemilisest värvist püsivama tulemuse. Henna kulmuvärv püsib nahal ja karvadel kauem kui tavaline püsivärv (keemiline kulmuvärv). Henna kulmuvärv kestab nahal 5-21 päeva ja karvadel lausa 6 nädalat. Värvi kestvus on individuaalne ja sõltub nahatüübist.

kulmude modelleerimine tallinn

Henna kulmuvärvi toonid: pärli blond, heleblond, hele kastan (kastanpruun), loomulik helepruun, külm kohv, intensiivne hallikaspruun, must, erkpunane.

Kulmude värvimisele eelneb kulmude modelleerimine vastavalt Sinu näokujule. Pärast kulmukuju joonistamist kulmud värvitakse (henna kulmud või keemiliselt värvitud) ning seejärel tehakse kulmude korrigeerimine (kulmude vahatamine või kitkumine).

Kuidas saada endale täiuslikult modelleeritud henna kulmud?

Kui soovid lasta teha ilusad kulmud Tallinnas ja eelkõige kesklinnas, siis broneeri aeg meie Lauteri 5 asuvasse salongi.

Kui Sinu jaoks on mugavam külastada meid Haaberstis, siis pane aeg meie Loomaaiaga külgnevasse salongi Meistri 16.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas kulmud on tähtsad?

Kulmud aitavad raamida kogu nägu, toovad esile silmad ja mängivad ka suhtlemisel võimsat rolli (näoilmed). Seega jah, korrastatud kulmud on tähtsad!

Kui soovin saada kaunid kulmud Tallinnas, siis mille järgi valida salongi?

Tutvu salongis töötavate kulmutehnikute tööga – vaata pilte ja otsusta, kas käekiri meeldib Sulle.

Kas kulmud peavad olema ühesugused?

Meie näod on unikaalsed, tihtipeale pole kulmud täpselt ühesugused. Kunstlik sümmeetria ei ole ilus, seepärast võiks kulmude modelleering olla naturaalne ja harmooniline.

Kas kulmud peavad olema juustega sama värvi?

Kulmud võiksid olla tooni võrra juuksevärvist tumedamad, aga need ei pea tingimata olema juuksejuurtega sama värvi. Henna kulmuvärvid pakuvad laia värviskaalat vastavalt juuksetoonile.

Kas kulmud kasvavad tagasi?

Jah, kuid on võimalus, et kulmude valesti kitkumisel ei kasva kulmud meelepäraselt tagasi.

Kust kulmud peaksid algama ja lõppema?

Kulm peaks algama sealt, kuhu saab tõmmata mõttelise sirge joone nina välisküljest kuni kulmuni. Kulmu lõpp-punkti määramiseks aseta pliiats nina välisküljelt silma välisnurgani. Mõtteliselt seda sirget pikendades saad punkti, kus kulm peaks lõppema.

Kas stress mõjutab kulme?

Stress mõjutab Sinu kulme, pannes need aeglasemalt kasvama või peatades nende kasvu sootuks.

Millised kulmud sobivad ümmargusele näole?

Kulmud võiksid olla väikese nurgaga ja mitte väga pikad. Liiga pikad kulmud teevad näo veelgi ümaramaks. Nurgeline kulm tasakaalustab näo ümarusi ja normaalse või veidi lühema pikkusega kulm tõmbab nägu visuaalselt kitsamaks.

Millised kulmud sobivad kandilisele näole?

Kandilise näoga sobivad laia alguspunktiga, kaarjalt tõusvad ja kitsa sabaga lõppevad kulmud, ei sobi liiga nurgelised kulmud.

Millised kulmud sobivad ovaalsele näole?

Ovaalne nägu on kõige paremas tasakaalus näokuju ja Sulle sobivad peaaegu igasuguse kujuga kulmud.kulmude modelleerimine tallinn

Millised kulmud sobivad pikale näole?

Kulmud ei tohiks olla kõrge kaarega, sest see pikendab nägu veelgi – tee kulmud pigem veidi sirgemad ja otsast peenemad.

Millised kulmud sobivad südamekujulise näoga?

Südamekujulise näoga sobivad veidi kitsamaks ja lühemaks kitkutud kaarjad kulmud, aga hoidu kulmu välisotsa liiga peenikeseks kitkumisest!

Millised kulmud sobivad väikestele silmadele?

Kõrgem kaar paljastab rohkem nahka ja nii tekib illusioon suurematest silmadest.

Millised kulmud sobivad punapeadele? Kas punakaid toone on olemas?

Punapeadel ei pea olema punased kulmud. Siiski on valikus erinevaid punaseid toone. Mõned soovitused – kui Sul on bordoo või kõrvitsa tooni juuksed, siis sobivad hästi vasetooni kulmud. Kui aga tegemist on külma punase või tumedama tooniga, siis on tumedamad kulmud parem valik. Valiku punaseid leiad kindlasti henna kulmuvärvide seast – seega vali teenuseks “henna kulmud”.

Kas kulmud lähevad vanusega heledamaks?

Jah, kulmud võivad vanusega minna heledamaks ja ka hõredamaks.

Kuidas kulme hooldatakse?

Esmalt kulmud puhastatakse, seejärel mõõdistatakse kulmud vastavalt Sinu näo punktidele. Siis joonistatakse valmis raam, kulmud värvitakse, korrigeeritakse (kas siis vahaga, pintsettidega, niiditades ja/või lõigates). Lisaks võib kulmud lõpus viimistleda kulmumeigiga.

Kas valida henna kulmud või tavaline keemiline kulmuvärv?

Kui Su kulmud on õhukesed ning loodad protseduuri tulemusena saada tihedamat tulemust, siis sobib Sulle henna kulmuvärv. Henna jääb väga edukalt ka nahale. Vali keemiline värv juhul, kui soovid, et kulmude tihedus jääks samaks, lihtsalt nende toon muutuks.

Prillid ja kulmud?

Ideaalis peaks kulmukaar klappima prilliraamiga, kindlasti ei tohiks nad vastupidise kujuga olla.

Kulmud, mis pehmendaks nägu?

Ümarad kulmud aitavad nägu pehmendada.

Millal peaksin uuesti kulmuhooldusesse tulema?

Keskmiselt iga 4 nädala tagant.

Kas kulmude vahatamine on valus?

Inimeste valulävi on erinev, kuid enamus kliente peab valusamaks hoopis pintsettidega ühekaupa kitkumist ja niiditamist.

Teised iluteenused meie Tallinna ilusalongides