Ripsmed

Teeme ripsmetega kõike. Vali Sind huvitav protseduur: ripsmete lamineerimine / koolutamine / lash lift, volüümripsmed, klassikalised ripsmepikendused.

InLei ripsmete lamineerimine

Pakume klientidele eksklusiivset ripsmehooldust, mille käigus ripsmekarvad koolutatakse kaunilt kaardu, toonitakse ja niisutatakse karvakasvu soodustavate preparaatidega.

ripsmete lamineerimine tallinna kesklinn ilusalong

InLei ripsmete lamineerimine on uusim meetod, mille käigus ripsmekarva läbimõõt suureneb 24% võrra.

InLei ripsmete lamineerimine koolutamine lash lift

Allikas: https://inlei.co.uk

Mida InLei ripsmete lamineerimine Sulle annab?
 • Ripsmed tõstetakse juurest alates ülespoole
 • Ripsmetele antakse kaunis kaarduvus (30% võrra juba esimese hooldusega)
 • Ripsmed toidetakse seespidiselt karvakasvu soodustavate ainetega
 • Ripsmekarv pakseneb 24% (3 hooldusega)
 • Ripsmed värvitakse sügavsiniseks või mustaks
Kellele on InLei ripsmete lamineerimine mõeldud?

InLei ripsmete lamineerimine on hea lahendus neile, kes ei soovi paigaldada ripsmepikendusi või on allergilised ripsmepikenduste liimile. Ripsmete lamineerimine ei vaja 3 nädala tagant hoolduses käimist, seega valid ise vabalt, kui tihti soovid ripsmeid lamineerida.

Eelkõige võiksid lamineerimisele mõelda need naised, kellel:

 • on õhukesed ripsmed, sest lamineerimise tulemusel pakseneb karv 24% võrra
 • karvad kasvavad allapoole või risti-rästi – lamineerimisega koolutatakse kõik ripsmekarvad ühtlaselt ülespoole
InLei ripsmete lamineerimine koolutamine lash lift

Allikas: https://inlei.co.uk

Mis vahe on InLei ripsmete lamineerimisel ja tavalisel ripsmete keemilisel koolutamisel?

Mõlema protseduuriga koolutatakse ripsmed kaardu, kuid erinevalt tavalisest keemilisest koolutamisest ei kuivata InLei ripsmete lamineerimine ripsmekarva. Kuna lamineerimisvedelikud on koostiselt õrnemad, võib lamineerida 1 kord kuus (tavalist keemilist koolutamist ei soovita me teha tihedamini kui 1,5 kuu tagant).

 

Ripsmete koolutamine (Lash Lift)

Lash Lift on ripsmete koolutamine 6-8 nädalaks.

Kui Sul on sirged ripsmed, siis ilmselt oled mõelnud ripsmete koolutamisele. Variante on mitu. Võid ise koolutada iga päev kodus mehhaanilise koolutajaga (sellega kaasneb oht, et murrad ripsmed ära)  või minna mugavamat teed ja lasta ripsmed salongis püsivamalt koolutada. Siis jääb ära igapäevane koolutamine, sest tulemus püsib 1,5 kuud. Vastavalt ripsmete pikkusele valitakse sobiva suurusega “silikoonrull” ja saad koos ripsmetehnikuga valida, kas teha püstisem või loomulikum kaarduvus. Efekt on seda suurem, kui lased ripsmed ka keemiliselt värvida.

Ripsmete lamineerimine tallinna kesklinn ilusalong

Koolutatud ripsmeid ei vaja kodus erihooldust, kuid tangkoolutajaid lisaks pole soovitatav kasutada.

Ripsmete koolutamine on täiesti valutu protseduur. Vastavalt ripsmete pikkusele valitakse rulli suurus (olemas S-XL rullid!), mis asetatakse silmalaule. Seejärel painutatakse ripsmed õrnalt rullile, et anda neile vajalik kaarduvus. Ripsmed kaetakse esmalt karva struktuuri pehmendava ning seejärel koolutust fikseeriva geeliga. Toimeaegade lõppedes eemaldatakse rullid ning soovi korral ripsmed värvitakse. Valida saab musta, sinimusta, tumepruuni jm värvide vahel. Kõige lõpuks hellitatakse ripsmeid hooldava preparaadiga, mis niisutab ripsmeid. Pärast protseduuri soovitame kindlasti kasutada ripsmeid niisutavaid seerumeid või riitsinuseõli.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kus Lash Lift protseduuri Tallinnas teha?

Kindlasti lase Lash Lift-i teha ilusalongis tehniku juures, kes on vastava koolituse läbinud.

Kes peaks ripsmete keemilise koolutamise protseduurile tulema?

Lash Lift-i protseduurile võivad tulla kõik, kes soovivad juba hommikul tõustes olla kaardus ripsmetega, aga samas ei soovi ripsmepikendusi paigaldada.

Kaua Lash Lift-i protseduur kestab?

Lash Lift-i protseduur ilma värvimiseta kestab umbes 1h ja koos värvimisega umbes 1h20 min.

Kaua ripsmete koolutamise tulemus kestab?

1,5-2 kuud.

Kas keemiline koolutamine kahjustab oma ripsmeid?

Ei, õigesti tehtud Lash Lift ei kahjusta oma ripsmeid.

Kas Lash Lift võib viltu minna?

Lash Lift võib viltu minna ainult siis, kui tehnik ei järgi tööjuhiseid.

Kas ma saan endale ise kodus Lash Lift-i teha?

Ei, kindlasti mitte! Ise tegemine võib lõppeda väga halvasti (koolutusvahendid lähevad silma).

Kas Lash Lift teeb haiget?

Lash Lift ei tee kindlasti haiget. Kui Sa tunned protseduuri ajal silmas kipitust, tuleb seda koheselt tehnikule mainida, kes kontrollib silmad üle ja vajadusel koheselt silmad loputab.

Kas ripsmete keemiline koolutamine on ohutu?

Jah, Lash Lift on täiesti ohutu, kui järgitakse tööjuhiseid.

Kas Lash Lift-i saab teha lühikestele/pikkadele ripsmetele?

Jah, Lash Lift-i saab teha nii lühikestele kui ka pikkadele ripsmetele. Ripsmetehnik valib spetsiaalse silikooni arvestades Sinu ripsmete pikkust ja Sinu soovi (püstisem või laugjam kaarduvus).

Kas Lash Lift-i võib raseduse ajal teha?

Jah, võib. Kõrgenenud hormoontase võib aga mõjutada tulemust (ei pruugi nii hästi kaardu jääda). Rasedust tuleks mainida tehnikule, kes saab geele natuke kauem peal hoida.

Kas valida Lash Lift või ripsmepikendused?

InLei ripsmete lamineerimine koolutamine lash lift

Kui soovid loomulikumat tulemust, siis vali Lash Lift. Siis ei liimita Su naturaalsetele ripsmetele midagi juurde, vaid koolutatakse ripsmekarvad lihtsalt ülespoole. Samuti ei vaja ripsmete keemiline koolutamine 3 nädala tagant ripsmehoolduses käimist. Piisab 1,5 kuni 2 kuu tagant koolutamisest.

Kas ma pean enne Lash Lift-i ripsmed keemiliselt ära värvima?

Ei, ripsmed värvitakse peale ripsmete koolutamist, sest koolutamise ajal värv pleegib ära.

Kas pärast Lash Lift-i saab ripsmetušši kasutada?

Jah, 24h pärast protseduuri tuleks ripsmed rahule jätta, aga edaspidi võib kasutada.

Kas ripsmete koolutamine jääb efektne ka heledate ripsmete puhul?

Jah, eriti kui ripsmed pärast ära ka värvida.

Kas ma peaksin peale Lash Lift-i teenust ripsmeid kuidagi hooldama?

Esimesed 24h peaksid laskma ripsmetel lihtsalt olla – st neid mitte märjaks tegema, näppima ega ripsmetušši kasutama. Hiljem võid kõike
tavapärast teha. Lisaks on kodus ripsmete õlitamine soovitatav (ka peale 24h).

Ripsmepikendused

ripsmepikendused tallinnas volüümripsmed

Ripsmepikendused Tallinna ilusalongis

Klassikalised ripsmepikendused ja volüümripsmed

Meie tublide ripsmetehnikute kogemused ulatuvad 2008. aastasse. Igapäevast ripsmetööd teevad ka meie koolitajad, seega võid kindel olla tunnustatud kvaliteedis.

Ripsmepikendustega seoses on alati midagi uut, kuid mitmeid kordi tihedamad ja siiski ohutud pikendused on viimase aja suurim uuendus – volüümripsmed. Ühe enda karva külge kinnitatakse mitu peenikest ripsmepikendust. Selle tehnika teostamiseks saab ripsmetehnik eraldi väljaõppe ja iga tehnik seda ei tee.

Klassikaliste pikenduste puhul on karvade arv piiratud, aga volüümi puhul võib ühe karva asemel liimida 2-7 karva – kokku saab klient silmale 200-500 pikendust.  Tulemus on pehme, kerge ja ekstreemselt kohev! Kui sul on klassikalised pikendused, aga soovid üle minna volüümi omadele, siis tule lihtsalt volüümi hooldusesse, vanu pikendusi ennem eemaldama ei pea – need vahetatakse välja juba 2 korraga. Hea teada! Ühe enda karva külge liimitakse mitu peenikest pikendust, hetkel kasutatakse põhiliselt 0.05 ja 0.07 mm, aga juba ka 0.03 mm. 5 volüümikarva (0,07 mm) kaaluvad sama palju kui 1 klassikaline karv (0,20 mm). Pikendusi on küll rohkem, aga tegelikult liimi ei ole palju rohkem. Volüümiripsmed püsivad kauem, sest mitu pikendust on liimi abil enda karvaga seotud – side on tugevam.

Selleks, et ripsmepikendused ilusad oleksid, tuleb käia hoolduses iga 3 nädala tagant. Hooldusesse mitte tulles vahetuvad pikendused oma ripsme loomuliku karvatsükliga välja.

ripsmepikendused tallinnas volüümripsmed

Volüümripsmed Tallinna ilusalongis

Milleks üldse paigaldada ripsmepikendused?

Aga palun:

 • Kui arvad, et Sulle piisab ripsmetušist ja tulemus on sama, siis eksid. Ripsmetušš (isegi ka kõige kvaliteetsem) ei jää peale kandes nii puhas kui on seda ripsmepikendused. Tušš jääb enamjaolt tükki ja see ju Sulle ei meeldi.
 • Ripsmetušš ei anna Sulle mitte kunagi sellist tihedust nagu annab (hea) ripsmestilist. Milleks muidu kasutatakse ripsmetuši reklaamides reeglina ripsmepikendusi või ühekordseid kunstripsmeid? Mõtle.
 • Enamus ripsmetušše läheb laiali. Kellele meeldiks käia ringi peegel taskus?
 • Pole midagi er(g)utavamat kui Sinu säravad silmad hommikul ärgates. Romantilist õhtut veetes ei ole enam vaja minna täismeigiga magama, et hommikul julgeks veel jääda pannukaid sööma.
 • Jääb ära silmade tušiga värvimine – ajakulu polegi siin ehk määrav, küll aga on see pidev mäkerdamine lihtsalt tüütu. Olgu, võin selle tuši peale kanda, aga õhtul on see vaja ka lisaks kuidagi maha saada. Pole vähemalt minu stiil.
 • Pole vist mõtet mainidagi, et ripsmepikendustega saad vabalt käia ujumas, saunas (no mõistlikult), sportimas, koolis.
 • Kas oled tähele pannud, et ripsmete värvimine teeb Sind justkui nooremaks? Kuidas oleks, kui saaksid olla noorem 4 nädalat järjepanu? Mida vanem oled, seda noorem paistad ehk siis – kui oled 30ndates, siis saad maha ehk paar-kolm aastat. Kui aga oled 50 ligi, siis kingitakse Sulle lausa 5-10 aastat. Mida veel elult tahta?
 • Ja muidugi – ilu. Isiklikult mina ei ole näinud veel klienti (mõtlen naist), keda ripsmepikendused poleks ilusamaks teinud.

Nõuanded ENNE ja PÄRAST ripsmepikenduste paigaldamist

ENNE ripsmepikenduste paigaldusse tulemist:
 • Ära värvi ripsmeid tušiga. Tule puhaste ripsmetega – nii kinnitub ripsmeliim paremini ja tulemus püsib kauem.
 • Kuna pärast paigaldamist ei tohi ripsmed 24 tunni jooksul veega kokku puutuda ega niiskust saada, siis püüa vajalikud toimingud teha ENNE paigaldusse tulekut (peapesu).
PÄRAST ripsmepikenduste paigaldust:
 • Ära pese silmi 24 tunni jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist. Et liim kuivaks täielikult, ära uju ega külasta Spad 24 tunni jooksul.
 • Väldi rasvaseid silmakreeme ja õlisid.
 • Kohtle oma ripsmeid hellalt. Ära hõõru silmi!
 • Väldi õlilisi ja veekindlaid ripsmetušše. Kasuta ainult veebaasil valmistatud  ripsmetušši ja eemalda ettevaatlikult see kosmeetilise vahendiga, mis sisaldab samuti vett.
 • Muretse endale kvaliteetne ripsmekamm.
 • Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Pärast paigaldamist võib murduda liimi ühenduskoht. Ripsmepikendusi on valida nii sirgeid, keskmiselt kaardus kui ka ülikaardus.

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised ripsmepikendused ma peaksin endale laskma panna?

See sõltub Sinu soovitud tulemusest (kas sooviks on tihedad, pikad, lühikesed, õhulised, loomulikud, efektsed) ja Sinu silmakujust. Sinu ripsmetehnik pakub Sulle välja sobiva modelleeringu.

Millal ripsmepikendused välja langevad?

Iga päev langeb loomulikul teel välja 3-5 ripsmekarva. Lisaks langeb karvu välja ka inimese enda tegevuse tagajärjel (silmade hõõrumine, meigi eemaldamine, saun, magamine jne).

Millised ripsmepikendused sobivad langevate laugude puhul?

L ja L+ kaarduvusel on lame kinnitusosa ja pikendus läheb lõpust järsult üles/kaardu, mis omakorda tõstab ripsmepiiri ja avab silma. Sobib ka D kaar.

Millised ripsmepikendused püsivad kauem?

L kaarel on oma lameda kinnitusosa pärast väga hea püsivus. Samuti C kaarel on väga hea püsivus.

Kas klassikalised ripsmepikendused näevad loomulikumad välja kui volüümripsmed?

Loomulikumad ripsmepikendused on nii klassikalised ripsmepikendused kui ka volüümripsmed. Vali lühikesed pikkused ja õhulised volüümid, lauged kaarduvused, naturaalne modelleering.

Kui palju ripsmepikendused Tallinnas maksavad?

Oleneb kohast, kus paigaldada. Kipub kehtima reegel, et päris ripsmeprofid ennast odavalt ei müü.

Miks paigaldada klassikalised ripsmepikendused või volüümripsmed

See on mugav – ei pea ripsmeid koolutama ega värvima. Saab muuta silmi ja nägu visuaalselt ning silmi esile tuua. Samuti noorem välja näha.

ripsmepikendused tallinnas volüümripsmed

Volüümripsmed Tallinna ilusalongis

Millal ripsmepikendused haiget teevad?

Kui on tekkinud ripsmeliimi allergia, siis hakkab silmalaug esmalt sügelema ja seejärel paistetama ning hõõruma. Ebamugavustunne võib tekkida ka siis, kui ripsmepikendused on halvasti paigaldatud. Samuti, kui on paigaldatud liiga pikad ja rasked ripsmed, mis koormavad oma ripsmeid. Ka naha vastu liimitud ripsmepikendused hakkavad vastu nahka haiget tegema. Omavahel kokkuliimitud ripsmepikendused hakkavad ka “kiskuma”.

Millal on klassikalised ripsmepikendused liiga pikad?

Ripsmepikendus peaks olema max 1/3 võrra oma ripsmest pikem.

Millal ripsmepikendusi pesta?

Ripsmepikendusi tuleb pesta regulaarselt. Erilist rõhku võiksid panna silmameigi kandjad.

Kas volüümripsmed kahjustavad oma ripsmeid?

Õige pikkuse, õige lehviku suurusega, õige paigaldusega ja õige koduse hooldusega ei kahjusta pikendused oma ripsmeid.

Millal ripsmepikendused eemaldada?

Kui ripsmed pole korrektselt paigaldatud ja raskuse ning volüümiga on ülepingutatud, siis võiks kaaluda ripsmepikenduste eemaldamist. Samuti, kui on tekkinud allergia.

Kui kaua ripsmepikendused püsivad?

Selleks, et ripsmepikendused ilusad oleksid, tuleb käia hoolduses iga 3 nädala tagant. Hooldusesse mitte tulles vahetuvad pikendused oma ripsme loomuliku karvatsükliga välja.

Kas ripsmepikendusi saab eemaldada?

Jah. Ripsmepikendusi saab eemaldada. Selleks, et oma ripsmeid mitte kahjustada, soovitaks pikendused salongis professionaalselt eemaldada.

Kas volüümripsmed on rasked?

Õige pikkuse ja lehviku suurusega ei tohiks pikendused rasked olla.

Kas ripsmepikendused võivad märjaks saada?

Jah, võivad.

Kas klassikalised ripsmepikendused on juba moest väljas?

Kindlasti mitte. Muutuvad vaid ripsmepikenduste trendid.

Miks ripsmepikendusi pesta?

Rasu, meik, tolm ja mustus koguneb paratamatult ripsmete vahele. Seal hakkab see mitte pestes blokeerima rasunäärmeid ning takistab oma ripsmete kasvu. Lõpuks pole Sul ripsmeid, kuhu pikendusi kinnitada. Lisaks võib tekkida erinevaid silmahaiguseid. NB! Ripsmepikendus püsib puhtal ripsmel palju paremini.

Miks ripsmepikendusi kammida?

Ripsmed kipuvad ikka aeg-ajalt sassi minema, seega kasuta nende korras hoidmiseks ripsmeharja.

Miks ripsmepikendused välja langevad?

Ripsmepikendused langevad välja loomulikul teel – oma ripsmed vahetuvad iga päev. Samuti mõne tegevuse tagajärjel (magamine, hõõrumine jne). Valesti paigaldatud (kinnitusosa lahti, liiga rasked, vähe liimi).

Teised iluteenused meie Tallinna ilusalongides

Meie ripsmetehnikud

Saa tuttavaks – meie ripsmetehnikud.