Käed

Geellakk

Geellakk on kiirem protseduur kui geelküünte tegemine. Küünetehnik katab küüned geellakiga, mille kiht jääb ilus õhuke. Geellakiga ei saa ehitada oma küünt pikemaks, kuid hea küünetehnik oskab geellakiga küünepinna ühtlaseks modelleerida. Samuti ei pruugi geellakiga tehtud küüned olla nii vastupidavad kui geelküüned. Ilus tulemus püsib 2-3 nädalat, pärast on oma küüne väljakasv juba liiga märgatav.

Geellaki hooldusesse tulles esmalt vana geellakk eemaldatakse (viilitakse õrnalt maha või leotatakse spetsiaalses vedelikus) ning kaetakse taas uue värviga.

Ka geellaki peale saab teha väga erinevaid kaunistusi (kivikesi jm), prantsuse maniküüri ja see sobib ideaalselt ka varvastele (ei kulu maha, vaid kasvab lihtsalt välja).

Protseduuri kestvus koos lihtsama maniküüriga on umbes 1-1,5 tundi.

Geelküünte akvarell maaling

Akvarell maaling

Mille poolest erineb geellakk geelküüntest?

Geellakid kantakse küüntele õhukeste kihtidena ning nad vajavad kivistumiseks UV-, LED- või CCFL-lampi. Sisuliselt on tegu õhukeste kunstküüntega, mille puhul on vahele jäetud küüne pikendamise etapp. Samuti on erinevus selles, et geellakkimise käigus ei anta küüntele uut “kuju” – geellakkides ei panda küüntele ehitusgeeli. Ehitusgeeli kasutatakse geelküünte puhul ja sellega saab muuta küünte kuju (otstes ja ka kogu küüne paksust jne).

Geelküüned

Geelküüned on kõige vastupidavamad küüned. Oma küüs kaetakse geeliga, kui pole soovi küüsi pikendada. Kui tahetakse aga pikemaid küüsi, siis pikendatakse oma küünt šablooni abil geeliga. Edasi kaetakse küüned geeliga, mis kivistub UV-lambi all mõne minutiga. Geelküüned jäävad väga tugevad, kui materjalid on head ja tehnika on õige, siis ei murdu küüned ära.

Hooldusesse tulles lihvitakse vana geelikiht enamjaolt maha ja küüs kaetakse värske geeliga. Geelküüsi saab kaunistada sädelevate pulbritega, värvidega, kristallidega, maalingutega, fooliumiga. Samuti teha mõranevat ja “kassisilma” efekti.

Paigalduse ja hoolduse kestvus on tavaliselt umbes 2-2,5 tundi.

Meie lubadus – teeme sulle püsivad geelküüned.

Maniküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküüned

Korduma Kippuvad Küsimused

Kellele geellakk sobib?

Geellakk sobib kõigile, kes soovivad hoolitsetud, kauapüsivalt ilusaid ja loomulikke küüsi.

Kas geellakk aitab küüsi tugevdada?

Jah geellakk aitab küüsi tugevdada, sest pealekantav kiht kivistub lambi all kõvaks.

Kas geellakk kardab külma?

Kui on järsk temperatuuri muutus, siis võib geellakk lahti lüüa (see käib
ka geelküünte kohta).

Kas geellakiga saab pikendada küünt?

Ei saa. Selle jaoks tuleks valida teenus Geelküünte paigaldus.

Kas geellakiga saab ka küüne kuju valida?

Jah, kuju saab valida enda küüne pikkuse piires.

Kuidas geellakki eemaldada?

Soovitame tulla salongi geellakki eemaldama. Kodus eemaldades on suur tõenäosus oma küünt kahjustada (viilid oma küüned kogemata liiga õhukeseks).

Mis on ombré?

Ombré efekt tähendab hajutatud efekti – üks värv sulatatakse teise värvi sisse. Näiteks: küünte tipud on heledamad kui küünte algusest.

Mis on “prantsuse maniküür”?

Valge tipuga läbipaistev või õrnroosa küüs. Saab ka teha teiste värvidega. Prantsuse maniküüri saab teha nii geellakiga kui geelküüntele.

Kas geelküüntest peaks pausi tegema?

Kui geelküüned on õigesti paigaldatud ja ka püsivusega probleeme ei ole, siis otseselt ei ole vaja pausi teha.

Kas allapoole kaardu kasvavate geelküüntega saab midagi teha?

Jah, küünetehnik peaks oskama geelküüsi “tõsta”.

Mis vahe on geelküüntel ja geellakil?

Geelküüntega saab oma küüsi pikendada. Geellakiga mitte.

Millised geelküüned valida pulma?

Tänapäeval ilmselt võib pulma minna igasuguste küüntega. Siiski soovivad enamus kliente pulmadeks pigem tagasihoidlikke küüsi (prantsuse maniküür, nude toonid).

Millised geelküünte kujud on olemas?

Erinevaid küünte kujusid on väga palju. Kõige levinumad on küünekujud on: ovaalne, kandiline, mandel, ümar, baleriin ja stiletto.

Kas geelküüsi saab paigaldada lühikestele küüntele?

Jah, geelküüsi saab paigaldada ka lühikestele, nö näritud küüntele. Tihti see ongi probleemile lahendus. Küll aga on siis šablooni paigaldamine tehnikule raskem ja kliendile võib olla see isegi ebamugav (ei ole küünepinda, kuhu alla panna šabloon).

Miks mu geelküüned mõranevad?

Põhjuseid on mitmeid:
Külm kliima ja ilma kinnasteta käimine
Liiga õhukeseks viilitud küüned
Hoolduse käigus on jäetud mõrad eemaldamata

Kas ma saan kodus geelküüned eemaldada?

Soovitatav on geelküüned eemaldada siiski salongis. Kodus eemaldades on suur tõenäosus oma küünt kahjustada (viilid oma küüned kogemata liiga õhukeseks).

Miks üldse geelküüsi paigaldada?

Esiteks on geelküünte paigaldusega hea mugav – küüned püsivad mitu nädalat ilusad. Lisaks soovivad paljud omale pikemaid küüsi, kuid oma küüneplaat on nõrk ja murdub, geel aitab siin hädast välja. Geelküüned võivad aidata ka küünte närimise vastu.

Miks mu geelküüned lahti löövad?

On inimesi, kelle küüneplaat eritab rohkem õlisid ja niiskust üldiselt ja sellepärast võivad geelküüned ka lahti lüüa ja ära tulla. Samuti võib juhtuda, et küünetehnik pole küünte servasid õigesti sulgenud või on klient kodus ise küüsi lõiganud/viilinud. Liiga sagedane veega kokku puutumine võib samuti geelküüned lahti lüüa.

Kas geelküüned rikuvad mu oma küüsi?

Kui küünetehnik teeb enda tööd õigesti, siis pigem ei kahjusta.

Kas geelküüned peavad 3 nädalat vastu?

Kui nii küünetehnik kui klient on omalt poolt kõik õigesti teinud siis jah, isegi kauem.

Kas geelküüned aitavad nõrkadel küüntel vastu pidada?

Jah geelküüned tugevdavad nõrkasid küüsi.

Mis on reverse tehnika?

Reverse tehnikat saab teha ainult geelküüntel. Esmalt ehitatakse geeliga üles küüne põhiosa (näiteks roosa värviga). Seejärel ehitatakse geeliga küünetipp (näiteks valgega). Kui tavaliselt tehakse lihtsalt tipp teist värvi selliselt, et küüneots värvitakse teise värviga, siis reverse tehnika puhul küünetipp ehitatakse kohe teise värviga ja ühelt värvilt teisele üleminek on ülisujuv ja veatu. See tehnika on kaunis ja aeganõudev – sellest ka kallim hind.

Teised iluteenused meie Tallinna ilusalongides