Volüümripsmete koolitus

Viimase 2-3 aastaga on ripsmemaailmas kuidagi eriti palju muutunud. 2013. aastal volüümikoolitusi pakkuma hakates ei olnud meil veel nii palju infot, kui on täna. Meeletult palju kasulikku teavet leidub ka internetis – erialastes foorumites on sadu videosid, kuidas teha parimat volüümilehvikut. Meie arvame, et ei ole olemas õiget ja valet ja igal koolitusel õpib midagi juurde. Meie erakool keskendub ripsmekoolitustele, seega oleme viimastel aastatel ennast kurssi viinud enamuse volüümikoolitustega, mida pakutakse Eestis, samuti oleme osalenud mitmete Venemaa tippude ja ripsmevõistluste kohtunike koolitustel.

Oleme volüümikoolituste kava teinud pidevalt põhjalikumaks ikka selleks, et anda võimalikult palju teooriamaterjali ja veel rohkem PRAKTIKAT. Just viimane on see, mis on koolituse kõige väärtuslikum osa. Hea, kui sul on volüüme igapäevatööna tegev juhendaja kõrval.

2009. aastal ei õpetatud ripsmete modelleerimist veel väga põhjalikult. Nüüd räägitakse lausa “täiuslikest ripsmetest” ja seda õpetame ka meie – kuidas saada võimalikult sujuv ja kaunis ripsmekaar.

Volüümripsmete koolitus kolmik vaade

Miks õppida volüümripsmeid?

Kas oled tähele pannud, et kliendid ei küsi enam niivõrd pikki ripsmeid? Aastaid tagasi olid väga populaarsed pikkused 13-15mm. Hetkel eelistatakse pigem loomulikke pikkuseid 10-11mm, kuid see-eest TIHEDAID ja KOHEVAID ripsmeid.

60% meie salongi ripsmeklientidest on valinud VOLÜÜMRIPSMED. Nende tegemise oskus on ühel ripsmetehnikul vältimatu, kui ta soovib tihedas konkurentsis püsida. Oleme ripsmetehniku karjääri jooksul näinud palju kliente, kes lepivad klassikaliste ripsmetega, ent katsetaksid koheselt võimsamaid ripsmeid, kui selleks oleks ohutu viis.

Lisa hinnakirja volüümripsmed ja teeni juba homme rohkem!

Volüümihoolduse hinnad Tallinnas on keskmiselt 28-40 eurot, paigalduse hinnad 40-60 eurot. Veel enne, kui lisasime tihedamad ripsmepikendused hinnakirja, andsid kliendid meile mõista, et on nõus tihedamate ripsmete eest rohkem maksma.

Mis on volüümripsmed?

Klassikalised ripsmepikendused paigaldatakse naturaalsetele karvadele ühekaupa, uhked volüümripsmed aga mitmekaupa. Võimalik on vormida kaunid 2D kuni 8D ripsmed kasutades selleks imepeenikesi ja mõnusalt pehmeid 0,05-0,10 läbimõõduga pikendusi. Tulemuseks on seega kordades tihedamad ripsmed.

Vaata videot, kuidas teha volüümilehvikut

Vaata videot, kuidas teha volüümilehvikut

volüümilehvikud volüümripsmed

Millega arvestada enne koolitusele tulekut?

Kindlasti peaksid eelnevalt olema õppinud, kuidas paigaldada klassikalisi ripsmeid. Esmalt peaksid oskama liimida ühte pikendust kliendi naturaalse karva külge. Alles siis, kui oled saavutanud käte kindluse, tule õpi volüümripsmeid. Mõnel kulub klassikaliste pikenduste selgeks saamiseks 1 kuu, mõnel pool aastat. Kui juba enda käsi kontrollid, siis ongi ehk õige aeg õppida selgeks edasijõudnute tehnika?

Kui oled volüümitehnika omandanud, siis läheb sul veel aega, et hea tempo saavutada. Seega, õpi juba võimalikult varakult volüümripsmeid tegema, et saavutaksid kiirema tempo. Arvesta, et kohe koolitusele järgneval päeval sa veel päris valmis ei ole. Täiuslik tehnika valdamine saavutatakse mitme kuu harjutamisega.  Seega, õpi kohe, kui oled klassikalises kindel ja siis asu igal vabal hetkel volüümilehvikuid meisterdama – seda saad sa teha ka ise mugavalt diivanil istudes. Lihtsalt võta pintsetid ja kleebi ripsmed käeseljale. Haara lehvikud pintsettide vahele ja kasta liimi sisse. Kui saavutasid ilusa ühtlase lehviku, siis kleebi see näiteks paberile, et saaksid hiljem tutikuid reklaamiks pildistada.

Volüümripsmete koolitus 1Volüümripsmete koolitus proov

Kui oled volüümioskuse omandanud, siis arvesta, et sul kulub hoolduse tegemiseks kuskil 1,5-2,5 tundi ja paigalduseks kuskil 2,5-3,5 tundi. Samuti võta arvesse, et ka materjalikulu on suurem – sellest ka klassikalistest kallim hind. Kui klassikalisi pikendusi tehes kulub sul keskeltläbi 1 riba ripsmeid, siis volüümi jaoks 2-3 riba. Ning paljud lehvikud lähevad ka raisku, kui need ei tule ilusad ühtlased ning viskad need ära.

Ajakulu oleneb ka kliendi volüümi soovist – mõnedele meeldib poolvolüüm (2-3D ehk siis 2-3 pikendusega loodud lehvikud), mõnedele aga 7D ehk maksimaalne lehvik. 7D lehvikut ehk seitsmest pikendusest koosnevat lehvikut on aga märksa keerulisem teha, seega võid sellele teha kõrgema hinna.

Kursuse sisu

Koolitaja oskab anda sulle nõu, milliseid volüümipintsette kasutada (neid on ju kümneid!), kuidas hoida käsi, millist liimi kasutada jne. Kuidas teha volüümripsmetele hooldust?

Mõned teemad:

 • Milliseid lehvikuid kuidas teha?
 • TÄIUSLIKE RIPSMETE MODELLEERIMINE, ripsmeskeemide joonistamine
 • Erinevate lehviku vormimise võtete harjutamine – pintsetid versus sõrmed
 • Erinevate pintsettide proovimine
 • Terviseameti hügieeninõuded (täiendatud)
 • Volüümripsmete paigaldamine modellile
 • Erinevad volüümitehnikad, sh velvet tehnika
 • Enimlevinud vead
 • Silmahaigused
 • Hinnakujundus ja marketing
 • PRAKTIKA!

Oleme täiendanud koolitust ülevaatega Terviseameti hügieeninõuetest. Oleme läbinud eraldi hügieenikoolituse ning õpetame meeleldi, kuidas kaitsta enda ja kliendi tervist ja anname nõu, kuidas hoida töökoht ka Terviseameti jaoks kenasti korras. Kui vajad abi uue ettevõttega alustamisel, siis küsi koolitajalt infot, kõikidel koolitajatel on oma firma asutamise kogemus olemas.

Pärast teooriaga tutvumist harjutatakse volüümitehnikaid esialgu ilma modellita – püüame vormida täiuslikud lehvikud. Järgnevatel päevadel teeme paigalduse ka elusmodellidel.

Info Töötukassa poolt suunatud õpilasele

Teeme koostööd Töötukassaga. Toimi järgmiselt:

 • Vali sobiv koolitus Töötukassa lehelt Koolitused
 • Küsi enda konsultandilt, kas sellel koolitusel osalemiseks antakse nõusolek
 • Saada meile e-mail info@kristina.ee koos enda ees-ja perekonnanime ning isikukoodiga

Meie teeme seejärel kõik muu juba ise.

Kursuse kestvus

3-päevane volüümripsmete koolitus kestab 19 ak tundi.

Volüümripsmete koolitus tund

Kursuse kava

Koolituse kestvus on 3 päeva, sest vähemaga on volüümripsmete võtteid raske omandada. Kolme päeva vahele jääb Sulle piisavalt iseseisvat harjutamise aega.

Meie volüümikursus on pigem individuaalne, et tähelepanu jätkuks igaühele, korraga on koolitusel 1-4 inimestMeie koolituse eripära on kahtlemata see, et saad elusmodelli peal ise praktiseerida ja koolitaja kontrollib iga õpilase töö üle. Ainult nii saad hindamatut tagasisidet enda töö kvaliteedi kohta.

Kursuse hind

Võimalus on osaleda koolitusel nii väikeses grupis (kuni 4 õpilast) või individuaalselt. Sulgudes on toodud individuaalsete koolituste hinnad.

3-päevane volüümripsmete koolitus ilma komplektita = 599 € (indiv 799 €)

Võimalus võtta koos juhendajaga harjutamiseks lisapäev, mis kestab 3 tundi ja maksab  99 €

Koolituste hinnad sisaldavad käibemaksu.

NB! Õpiväljundite saavutamiseks on vajalik osta juurde “Starry” koolituskomplekt hinnaga 50 eurot. Selle saab tellida meilt.

Võimalik tasuda Liisi järelmaksuga. Selleks saada meile enda isikukood, töökoht, staaž (kuude arv), netopalk (kätte).

Stardikomplekt sisaldab:

 • naaritsaripsmed C 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed CC 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed D 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • volüümipintsette (1 paar)
 • Starry poe sooduskupong

Kõik õpilased saavad koolituse edukal läbimisel rahvusvahelise sertifikaadi.

NB! ÕPILANE PEAB KOOLITUSELE KAASA VÕTMA ERALDAMISE PINTSETID.

Koolitusel omandatavad oskused

Volüümripsmete koolitusel õpid paigaldama volüümripsmeid ehk tegema ripsmelehvikuid. Sinu klient saab palju tihedamad ripsmed kui klassikalise meetodiga ja jääb kindlasti rahule. Kui ripsmetehnik volüümripsmeid ei paku, siis on oht, et klient lahkub sinna, kus neid tehakse. Juba on näha, et kliendid on nõus volüümripsmete eest ka rohkem maksma. Seega – võimalus rohkem teenida!

Lisaks õpid, kuidas modelleerida igale silmatüübile vastavad ripsmepikendused just konkreetse kliendi silmakujust lähtudes. Ripsmepikendusi võib lihtsalt paigaldada, aga soovitame igale kliendile luua unikaalne ripsmeskeem, et ta pöörduks just sinu juurde tagasi.

Modellid

Õpilane võtab koolitusele kaasa modelli(d). Täpne aeg lepitakse koolitajaga kokku.

euro_symbol Koolituse hind: Alates 599 eurot
event Koolituse aeg: E 28.10; E 25.11
schedule Koolituse kestvus: 19 ak tundi
language Õppekeel: eesti
place Koolituse asukoht: TALLINN: Kristina Ilutuba, Lauteri 5 V korrusel

Registreeru koolitusele

Kui soovid kursustele registreeruda, siis saada e-kiri aadressile info@kristina.ee või helista +372 5699 6000.
Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

Liitun uudiskirjaga


Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

Koolituskaart

Kristina Ilukool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Kristina Ilukool on litsentseeritud erakool (koolitusluba nr 7292HTM)
Meie koolitustel väljastatakse rahvusvaheline sertifikaat.