Volüümripsmete koolitus täiesti algajatele (klassik-volüüm)

Oleme juba aastaid edukalt õpetanud volüümripsmete tegemist täiesti algajale ripsmetehnikule. Kuna volüümripsmed on Eestis hetkel populaarsemad kui klassikalised ripsmepikendused (ühekaupa), siis üha rohkem õpilasi küsib meilt, kas oleks võimalik õppida KOHE volüüme. Kuna volüümid nõuavad suuremat pingutust, siis teeme koolitusel kõige esimese töö klassikalises ja kõik ülejäänud volüümitehnikas.

Koolitus sobib samuti tehnikule, kelle töös on tekkinud paus ja kes soovib teadmisi värskendada ning samal ajal juba ka volüümitehnikat õppida.

Kursuse sisu

Koolitus on põhjalik ja kestab minimaalselt 4 päeva, mille jooksul on õpilasel võimalus teha praktikas 3-4 tööd. Varasema ripsmetöö kogemuse puudumisel soovitame valida vähemalt 5-päevane koolitus.

Koolituse alguses räägitakse nii klassika kui volüümi teooriast. Kindlasti saad sellel koolitusel nii klassika kui volüümi tugeva põhja alla. Kohe pärast teooriaga tutvumist alustame esimese klassikalise töö tegemist modellil. Teisele päevale võid tulla üsna kohe, siis õpid juurde täiuslike ripsmete modelleerimist ja alustame volüümilehvikute vormimist esialgu ilma modellita ja seejärel juba modelli peal. Seejärel vajad aega iseseisvaks harjutamiseks minimaalselt 5 modelli peal. Selleks on sul aega 2 kuud, et praktiseerida. Kui vajad kohta, kus töid teostada, siis küsi meie salongist omale headel tingimustel ruumi rentida (tunnitasu alusel näiteks). Kui oled piisavalt harjutanud, siis ootame sind eksamipäevale.

Selleks, et tähelepanu jätkuks kõigile õpilastele, on korraga koolitusel 1-4 inimestMeie koolituse eripära on kahtlemata see, et saad kohe modelli peal ise praktiseerida ja koolitaja kontrollib töö üle. Ainult nii saad hindamatut tagasisidet enda töö kvaliteedi kohta.

Kellele on kursus mõeldud?

Täiesti algajate volüümikoolitus sobib neile, kes ei soovi klassikalist tehnikat eraldi õppida, vaid tahaksid kohe algust teha volüümitehnikaga. Anname siiski ülevaate ka klassikalisest stiilist (teed ka 1 praktilise töö klassikas).

Koolitus sobib samuti tehnikule, kelle töös on tekkinud paus ja kes soovib teadmisi värskendada ja miks mitte siis juba ka volüümitehnikat õppida?

Kursuse kestvus

4-päevane koolitus kestab 53 (28 auditoorset tundi) ja 5-päevane koolitus 58 (33 auditoorset) akadeemilist tundi.

Klassik-volüümi koolituse puhul peab õpilane osalema vähemalt neljal päeval, sest koolitus on mõeldud täiesti algajale. Kui soovitakse koheselt tööd alustada, siis soovitame võtta 5-päevane koolitus.

Kuidas salongile kasulik?

Ripsmepikendused on Eestis üsna pika ajalooga, seega on kliendid muutunud teadlikumaks ning ripsmetehnikutele esitatakse üha suuremaid nõudmisi. Kuna ripsmetehnikuid on palju, siis tuleb silma paista kvaliteediga, mitte odava hinnaga. Tänase seisuga on volüümripsmed Eestis populaarsemad kui klassikalised, seega edukas salongis on vältimatu volüümripsmete tegemine.

Koolituse läbinu saab rahvusvahelise tunnistuse ja konspekti.

Kursuse hind

Võimalus on osaleda koolitusel nii väikeses grupis (kuni 4 õpilast) või individuaalselt. Sulgudes on toodud individuaalsete koolituste hinnad.

4-päevane koolitus ilma komplektita = 749 € (indiv. 949 €)

5-päevane koolitus ilma komplektita = 949 € (indiv. 1149 €)

Võimalus võtta koos juhendajaga harjutamiseks lisapäev, mis kestab 3 tundi ja maksab 99 €

Koolituste hinnad sisaldavad käibemaksu.

NB! Õpiväljundite saavutamiseks on vajalik osta juurde “Starry” koolituskomplekt hinnaga 150 eurot. Selle saab tellida meilt.

Võimalik tasuda Liisi järelmaksuga.

Stardikomplekti “Klassik-volüüm” sisu

Komplektiga saad koheselt tööd alustada. Siia on koondatud valitud tooted, mis sobivad volüümripsmete tegemiseks ja on paljude tehnikute lemmikud. Materjale jätkub mõnekümneks tööks.

Komplekt sisaldab:

 • liim
 • pintsetid sirged
 • pintsetid kõverad
 • volüümipintsetid
 • naaritsaripsmed C 0,15 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed D 0,15 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed C 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed CC 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • naaritsaripsmed D 0,07 MIX (7-14mm) – 1 karp
 • ripsmepesuvaht
 • klaasist ripsmealus / liimialus
 • eelhooldusvahend
 • Microfoam vahtteip
 • kirurgiline paberteip
 • Sensitive geelpadjad
 • käärid
 • mikrokiust harjakesed
 • silikoon ripsmeharjad
 • Starry poe sooduskupong
 • konspekt

Modellid

Õpilane võtab koolitusele kaasa iga päev 1 modelli, sama modell võib käia mitu korda. Soovitame modelli otsida erinevatest Facebook-i gruppidest: “Ilutegijad” jpt.

euro_symbol Koolituse hind: Alates 749 eurot
event Koolituse aeg: E 1.07
accessibility Kellele on koolitus mõeldud: Täiesti algajate volüümikoolitus sobib neile, kes ei soovi klassikalist tehnikat eraldi õppida, vaid tahaksid kohe algust teha volüümitehnikaga
schedule Koolituse kestvus: 53-58 akadeemilist tundi
language Õppekeel: eesti
place Koolituse asukoht: TALLINN: Kristina Ilutuba, Lauteri 5 V korrusel

Registreeru koolitusele

Kui soovid kursustele registreeruda, siis saada e-kiri aadressile info@kristina.ee või helista +372 5699 6000.
Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

Liitun uudiskirjaga


Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

Koolituskaart

Kristina Ilukool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Kristina Ilukool on litsentseeritud erakool (koolitusluba nr 7292HTM)
Meie koolitustel väljastatakse rahvusvaheline sertifikaat.