Mille järgi valida ripsmepikenduste kaarduvust?

J-kaarduvus ehk üliväike kaarduvus (suhteliselt sirge karv). Kui Sul on endal väga sirged ripsmed, võid proovida J-kaarduvust. Sirge karv jätab eriti sügava silmakontuuri, kuna karvad on suunaga ette, mitte üles. Kui aga oled eluaegsetest sirgetest karvadest liialt tüdinud, siis proovi kindlasti kaardus ripsmeid!

B-kaarduvus ehk väike kaarduvus pole ei liha ega kala. Hea juhul, kui enda ripsmed on väga sirged.
Seni oleme kasutanud põhiliselt C- ehk keskmist kaarduvust, mis jääb väga armas ja loomulik. See on selline optimaalne karv, mis püsib normaalselt ja annab kena koolutatud efekti.

D-kaarduvus ehk suur kaarduvus. Kui tahad tõelisi nukusilmi, siis proovi ära need megakaardus karvad. Tulemus jääb üliarmas! Kuid, pea meeles – mida rohkem kaardus pikenduse karv on, seda rutem ta reeglina ära kukub. Kuna meie enda ripsmed on pigem sirged või natukene kaardus, siis ühtib sirge pikendus oma karvaga suuremas ulatuses ja liimiühenduskoht on pikem.
HEA MÕTE! Kui Sul on langevad silmanurgad, siis lase välisnurkades kasutada D-kaarduvust.
Pea meeles, et ühe või teise kaarduvuse efekt tuleb kõige paremini esile siis, kui tegemist on täishooldusega ehk kui enamus karvu on soovitud kaarduvuses. Selleks pead teinekord kaks hooldust ära ootama.

Lisaks tavapärasele C-le on nüüd olemas J- ja D-kaarduvusega naaritsakarvad kõikides pikkustes (7-15mm).