Ripsmed

Teeme ripsmetega kõike. Vali sind huvitav protseduur  – värvimine, koolutamine või pikendamine.

Värvimine

Ripsmeproff ja koolitaja Liis

Ripsmete eksklusiivsed hooldused

Pakume klientidele eksklusiivseid ripsmete ja kulmude kosmeetilisi hooldusi, mille käigus karvad toonitakse, soodustatakse karvade kasvu ja hooldatakse silmaümbruse nahka vananemisvastaste preparaatidega.

Liftox ripsmehooldus

 • Ripsmed toonitakse ripsmekasvu soodustava aktiivainekompleksi sisaldava Combinal värviga, millele on omistatud Austria kõrgeima kvaliteettoote sertifikaadimärgis. Tulemus püsib 7-8 nädalat.
 • Silmade ümber masseeritakse Christian Bretoni Liftox seerumiga, mis tõstab kortsupõhja, pinguldab, jahutab ning stimuleerib silmaümbruse mikrovereringet ja lümfidrenaaži. Liftox seerum sisaldab kaaviariekstrakti, kollageeni, syn-ake peptiiidi (maomürgile sarnane peptiid) ja hüaluroonhapet.
 • Hooldus lõpetatakse karvakasvu parandava ripsmekasvuseerumiga Talika Lipocils (meil müügis).

Liftox ripsme- ja kulmuhooldus

 • Ripsmed ja kulmud toonitakse ripsmekasvu soodustava aktiivainekompleksi sisaldava Combinal värviga, millele on omistatud Austria kõrgeima kvaliteettoote sertifikaadimärgis. Tulemus püsib 7-8 nädalat.
 • Kulmud vahatatakse tundlikule nahale mõeldud pärli- või suhkruvahaga.
 • Kulmuümbrusesse kantakse noorendav ja taastav Cerazyme Facial Concentrate seerum, mille klient saab kingituseks koju kaasa.
 • Vahatamise järelhooldusena kantakse peale aktiivseerum ning andirobaõli, Q10 ja SPF15 sisaldav kreem.
 • Silmade ümber masseeritakse Christian Bretoni Liftox seerumiga, mis tõstab kortsupõhja, pinguldab, jahutab ning stimuleerib silmaümbruse mikrovereringet ja lümfidrenaaži. Liftox seerum sisaldab kaaviariekstrakti, kollageeni, syn-ake peptiiidi (maomürgile sarnane peptiid) ja hüaluroonhapet.
 • Hooldus lõpetatakse karvakasvu parandava seerumiga Talika Eyebrow Lipocils.
 • Järelhoolduseks kingitakse kliendile silmaümbrust noorendav ja taastav Cerazyme Facial Concentrate.

Koolutamine

Ripsmete püsikoolutamine ehk lash lift

Kui sul on sirged ripsmed, siis ilmselt oled mõelnud ripsmete koolutamisele. Variante on mitu. Võid ise koolutada iga päev kodus mehhaanilise koolutajaga (sellega kaasneb oht, et murrad ripsmed ära)  või minna mugavamat teed ja lasta ripsmed salongis püsivamalt koolutada. Siis jääb ära igapäevane koolutamine, sest tulemus püsib 1,5 kuud. Vastavalt ripsmete pikkusele valitakse sobiva suurusega “rull” ja saad koos ripsmetehnikuga valida, kas teha püstisem või loomulikum kaarduvus. Efekt on seda suurem, kui lased ripsmed ka keemiliselt värvida. Eriti rõhutab kaardus karvu veel ripsmetušš.

Koolutatud ripsmeid ei vaja kodus erihooldust, kuid tangkoolutajaid lisaks pole soovitatav kasutada.

koolutamine

Keemiline koolutamine ei ole tervisele kahjulik, sest kemikaalidel puudub kokkupuude nahaga. Kõik vahendid on testitud ega põhjusta reeglina allergiat. Kui iluteenindaja peab kinni protseduurireeglitest ja mõjuaegadest, siis ei kahjustu koolutamisega ka sinu enda ripsmed. Keemiliselt võib koolutada 1,5 kuu tagant, tihedamini pole soovitatav.

Keemilise koolutamise protseduur on täiesti valutu. Vastavalt ripsmete pikkusele valitakse rulli suurus (olemas S-XL rullid!), mis asetatakse silmalaule. Seejärel painutatakse ripsmed õrnalt rullile, et anda neile vajalik kaarduvus. Ripsmed kaetakse esmalt pehmendava ning seejärel koolutust fikseeriva geeliga. Toimeaegade lõppedes eemaldatakse rullid ning soovi korral ripsmed värvitakse. Valida saab musta, sinimusta, tumepruuni jm värvide vahel. Kõige lõpuks hellitatakse ripsmeid hooldava preparaadiga, mis niisutab ripsmeid. Pärast protseduuri soovitame kindlasti kasutada ripsmeid niisutavaid seerumeid või riitsinuseõli.
Meie oskame koolutada kasutades kõiki 3 meetodit – rullidega, silikoonidega ja klambritega (ei soovita ja seetõttu ei paku).
lashlift ripsmetekeemilinekoolutamineripsmetekeemilinekoolutamine lashliftripsmetekeemilinekoolutamine

Ripsmete pikendamine

Ripsmeproff ja koolitaja Kristel

Klassikalised ripsmepikendused ja volüümripsmed

Meie tublide ripsmetehnikute kogemused ulatuvad 2008. aastasse. Igapäevast ripsmetööd teevad ka meie koolitajad, seega võid kindel olla tunnustatud kvaliteedis.

Ripsmepikendustega seoses on alati midagi uut, kuid mitmeid kordi tihedamad ja siiski ohutud pikendused on viimase aja suurim uuendus – volüümripsmed. Ühe enda karva külge kinnitatakse mitu peenikest ripsmepikendust. Selle tehnika teostamiseks saab ripsmetehnik eraldi väljaõppe ja iga tehnik seda ei tee.

Klassikaliste pikenduste puhul on karvade arv piiratud, aga volüümi puhul võib ühe karva asemel liimida 2-7 karva – kokku saab klient silmale 200-500 pikendust.  Tulemus on pehme, kerge ja ekstreemselt kohev! Kui sul on klassikalised pikendused, aga soovid üle minna volüümi omadele, siis tule lihtsalt volüümi hooldusesse, vanu pikendusi ennem eemaldama ei pea – need vahetatakse välja juba 2 korraga.Hea teada! Ühe enda karva külge liimitakse mitu peenikest pikendust, hetkel kasutatakse põhiliselt 0.05 ja 0.07 mm, aga juba ka 0.03 mm. 5 volüümikarva (0,07 mm) kaaluvad sama palju kui 1 klassikaline karv (0,20 mm). Pikendusi on küll rohkem, aga tegelikult liimi ei ole palju rohkem. Volüümiripsmed püsivad kauem, sest mitu pikendust on liimi abil enda karvaga seotud – side on tugevam.

Milleks üldse paigaldada ripsmepikendused?

Aga palun:

 • Kui arvad, et Sulle piisab ripsmetušist ja tulemus on sama, siis eksid. Ripsmetušš (isegi ka kõige kvaliteetsem) ei jää peale kandes nii puhas kui on seda ripsmepikendused. Tušš jääb enamjaolt tükki ja see ju Sulle ei meeldi.
 • Ripsmetušš ei anna Sulle mitte kunagi sellist tihedust nagu annab (hea) ripsmestilist. Milleks muidu kasutatakse ripsmetuši reklaamides reeglina ripsmepikendusi või ühekordseid kunstripsmeid? Mõtle.
 • Enamus ripsmetušše läheb laiali. Kellele meeldiks käia ringi peegel taskus?
 • Pole midagi er(g)utavamat kui Sinu säravad silmad hommikul ärgates. Romantilist õhtut veetes ei ole enam vaja minna täismeigiga magama, et hommikul julgeks veel jääda pannukaid sööma.
 • Jääb ära silmade tušiga värvimine – ajakulu polegi siin ehk määrav, küll aga on see pidev mäkerdamine lihtsalt tüütu. Olgu, võin selle tuši peale kanda, aga õhtul on see vaja ka lisaks kuidagi maha saada. Pole vähemalt minu stiil.
 • Pole vist mõtet mainidagi, et ripsmepikendustega saad vabalt käia ujumas, saunas (no mõistlikult), sportimas, koolis.
 • Kas oled tähele pannud, et ripsmete värvimine teeb Sind justkui nooremaks? Kuidas oleks, kui saaksid olla noorem 4 nädalat järjepanu? Mida vanem oled, seda noorem paistad ehk siis – kui oled 30ndates, siis saad maha ehk paar-kolm aastat. Kui aga oled 50 ligi, siis kingitakse Sulle lausa 5-10 aastat. Mida veel elult tahta?
 • Ja muidugi – ilu. Isiklikult mina ei ole näinud veel klienti (mõtlen naist), keda ripsmepikendused poleks ilusamaks teinud.

Ripsmetehnik Brigit

Nõuanded ENNE ja PÄRAST ripsmepikenduste paigaldamist

ENNE ripsmepikenduste paigaldusse tulemist:

 • Ära värvi ripsmeid tušiga. Tule puhaste ripsmetega – nii kinnitub ripsmeliim paremini ja tulemus püsib kauem.
 • Kuna pärast paigaldamist ei tohi ripsmed 24 tunni jooksul veega kokku puutuda ega niiskust saada, siis püüa vajalikud toimingud teha ENNE paigaldusse tulekut (peapesu).

PÄRAST ripsmepikenduste paigaldust:

 • Ära pese silmi 24 tunni jooksul pärast ripsmete püsipikenduste paigaldamist. Et liim kuivaks täielikult, ära uju ega külasta Spad 24 tunni jooksul.
 • Väldi rasvaseid silmakreeme ja õlisid.
 • Kohtle oma ripsmeid hellalt. Ära hõõru silmi!
 • Väldi õlilisi ja veekindlaid ripsmetušše. Kasuta ainult veebaasil valmistatud  ripsmetušši ja eemalda ettevaatlikult see kosmeetilise vahendiga, mis sisaldab samuti vett.
 • Muretse endale kvaliteetne ripsmekamm.
 • Ripsmete püsipikendusi ei tohi koolutada mehaaniliselt pärast paigaldamist. Pärast paigaldamist võib murduda liimi ühenduskoht. Ripsmepikendusi on valida nii sirgeid, keskmiselt kaardus kui ka ülikaardus.
 • Selleks, et ripsmeid vahepeal toita ja pikendused kauem püsiksid, on olemas erinevad hooldusvahendid. Küsi salongist!

Ripsmetehnik Jaanika