Kulmud

Pakume täiuslikke kulme:

Naisteleht september 2016

kulmud hooldus

DNA noorendav kulmuhooldus

  • Kulmude toonimine teostatakse Combinal värvidega, millele on omistatud Austria kõrgeima kvaliteettoote sertifikaadimärgis. Värv sisaldab aktiivainekompleksi, mis soodustab ripsme- ja kulmukasvu. Tulemus püsib 7-8 nädalat.
  • Kulmud vahatatakse tundlikule nahale mõeldud pärli- või suhkruvahaga.
  • Kulmuümbruse hooldus tehakse noorendava ja taastava Cerazyme Facial Concentrate seerumiga.
  • Silmaümbrusesse masseeritakse Christian Bretoni Liftox seerum, mis tõstab kortsupõhja, jahutab ning stimuleerib silmaümbruse mikrovereringet ja lümfidrenaaži. Liftox seerum sisaldab kaaviariekstrakti, kollageeni, syn-ake peptiiidi (maomürgi sarnane peptiid) ja hüaluroonhapet.
  • Vahatamise järelhooldusena kantakse kulmudele aktiivseerum Talika Eyebrow Lipocils ning andirobaõli, Q10 ja SPF15 sisaldav kreem.
  • Kliendile kingitakse silmaümbrust noorendav ja taastav Cerazyme Facial Concentrate.

kulmud enne ja pärast

Henna kulmud

Henna on looduslik värv, millega saab tavalisest keemilisest värvist püsivama tulemuse. Värv püsib nahal ja karvadel kauem kui tavaline püsivärv (keemiline värv). Värv kestab nahal 5-21 päeva ja karvadel lausa 6 nädalat. Värvi kestvus on individuaalne ja sõltub nahatüübist.

Henna värvitoonid: pärli blond, heleblond, hele kastan (kastanpruun), loomulik helepruun, külm kohv, intensiivne hallikaspruun, must, erkpunane.

Protseduuril kulmud esmalt toonitakse ja seejärel modelleeritakse ning vahatatakse või niiditatakse.

täiuslikudhennakulmud