Maniküür, geellakk, geelküüned

Geellakk

Geellakk (tuntud ka kui püsilakk) on vähem aeganõudev protseduur kui geelküünte tegemine. Oma küüned kaetakse geellakiga, mis jääb väga õhuke. Geellakiga ei saa ehitada oma küünt pikemaks. Samuti ei pruugi küüned olla nii vastupidavad kui geelküüned. Ilus tulemus püsib 2-3 nädalat, pärast on oma küüne väljakasv juba liiga märgatav.

Hooldusesse tulles leotatakse geellakk spetsiaalses vedelikus või viilitakse õrnalt maha ning kaetakse taas uue värviga.

Ka geellaki peale saab teha väga erinevaid kaunistusi ja see sobib ideaalselt ka varvastele (ei kulugi maha, vaid kasvab lihtsalt välja).

Protseduuri kestvus koos lihtsama maniküüriga on umbes 1-1,5 tundi.

Geelküüned

Geelküüned on kõige vastupidavamad. Oma küüs kaetakse geeliga, kui pole soovi küüsi pikendada. Kui tahetakse aga pikemaid küüsi, siis pikendatakse oma küünt šablooni abil geeliga. Edasi kaetakse küüned geeliga, mis kivistub UV-lambi all mõne minutiga. Geelküüned jäävad väga tugevad, kui materjalid on head ja tehnika on õige, siis ei murdu küüned lihtsalt ära.

Hooldusesse tulles lihvitakse vana geelikiht enamjaolt maha ja küüs kaetakse värske geeliga. Geelküüsi saab kaunistada sädelevate pulbritega, värvidega, kristallidega.

Paigalduse ja hoolduse kestvus on tavaliselt umbes 2 tundi.

Meie lubadus – teeme sulle 6 nädalat püsivad geelküüned.

GEELLAKI MANIKÜÜR
Maniküür geellaki paigaldamisega (esmane) 25 € 1 h
Maniküür geellaki paigaldamisega “prantslane” (esmane) 25 € 1,5 h
Maniküür geellaki hooldusega 25 € 1,5 h
Maniküür geellaki hooldusega “prantslane” 25 € 1,5 h
Geellaki eemaldamine 10 € 30 min
GEELKÜÜNED
Geelküünte paigaldus 35 € 2 h 30 min
Geelküünte hooldus 25 € 2 h
Uus küüs hoolduse väliselt (teostame ainult meie kliendile) 5 € 40 min

*Geelküünte hooldus sisaldab TASUTA 2 küüne parandust/vahetust (iga järgnev 2€) ja 2 küüne disaini.

Maniküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküünedManiküür, geellakk, geelküüned