Kristina Ilutuba Mustamäe tee 44

Asume Tallinnas Mustamäe tee 44 asuva ärimaja 2. korrusel. Tule Mustamäe tee 44 sildi alt sisse (kui uksed on lukus, siis vajuta 800 ja lase kutsuda). Seejärel tule jalgsi või liftiga 2. korrusele ning sealt kohe läbi klaasukse nii, nagu kirjad juhendavad. Meiega samas majas asub “Balteco” vannitoapood. Tere tulemast!

Vaata kaardilt: Mustamäe tee 44, Tallinn

Mustamäe tee 44 salongis pakume:

  • Klassikalised ripsmepikendused ja volüümripsmed
  • Ripsmete püsikoolutamine
  • Ripsmete, kulmude värvimine/korrigeerimine
  • Täiuslike kulmude modelleerimine, vahatamine, niiditamine ja HENNA kulmud
  • Hammaste fotovalgendus

Aja broneerimine

Kasuta aja broneerimiseks meie online broneeringut. BRONEERI AEG SIIN

Kui sa ei leia sobivat aega sealt, siis helista +372 5699 6000 (helista E-R kell 9-17). NB! Avatud oleme pikemalt (kuni 20.00), kuid telefonile vastame kuni 17.00).

E-post: info@kristina.ee

Saadame sulle broneeringu kohta e-mailile kinnituse ja päev enne külastust ka meeldetuletuse. Palun kinnita või tühista enda broneering kasutades seda linki, mille said. Siis me ei pea sulle helistama, et üle küsida, kas oled tulemas.

Meie unistus on, et kõik kliendid jääksid rahule. Kui soovid meiega uue kohtumise kindlustada, siis broneeri uus külastus enne salongist lahkumist. Anna meie ilutegijale teada, millal soovid uuesti tulla. Kontrolli temaga üle, kas meie süsteemis on olemas sinu telefoninumber ja e-maili aadress. Sel juhul vähendad stressi, sest saadame sulle automaatselt broneeringu kinnituse ja ka meeldetuletuse. Meie broneeringusüsteem on uskumatult võimekas ja lisab kohtumise ka sinu Google-i kalendrisse.

Aja tühistamine

Tervitame oma salongis kliente, kes on sõbralikud ja hoolivad. Meie kliendid on kohusetundlikud ja peavad kinni kokkulepetest. Kui sa ei saa kokkulepitud ajal meile tulla, siis anna meile varakult sellest teada. Kõige kiiremini saame aja tühistamisest teada siis, kui vastad e-mailile saadetud broneeringu kinnitusele. Selleks klikka lihtsalt tühistamise lingile ning info jõuab otse meieni. Samuti võid meile helistada või saata sõnumi. Kui saadad meile e-maili, siis ei saa me teadet nii ruttu kätte, sest kontrollime kirju 1 kord päevas. Sama on Facebook-i teadetega, loeme neid harvem ja teade jõuab meieni liiga hilja.

Parkimine

Pargi auto vastavalt parkimisalal olevatele juhistele. Klientidel on võimalus tasuta parkida kohtadele “Klient”, selleks registreeri enda autonumber meie ilutegija kaudu. Autot saab sinna tasuta parkida 3 tunniks. Kui soovid pikemalt meil peatuda, siis tuleks auto parkida maja küljele (Mustamäe-poolsele küljele).