Kliendid meist

Birgit Kasela: Võin uhkusega öelda, et olin Kristina kõige esimene klient ning olen seda rõõmuga siiani. Nii heast tööst ning ilusatest ripsmetest ei saa lihtsalt loobuda. See on koht, kuhu saab mõnuga peale väsitavat tööpäeva pikali visata, jutustada ja ilusaks saada. Aitäh sulle, Kristina!

Annika-Arianne Jõks: Olen ripsmesõltlane varsti juba 2 aastat ja keegi ei paigalda ega hoolda neid nii hästi kui Kristina. Tema töös võib nii kindel olla, et julgesin seda soovitada enda emalegi, kelle arvates peab kõik alati täiuslik olema. Kristina Ilutoas on kvaliteetsed materjalid ja valik on suur. Kõige rohkem meeldib mulle aga tema juures käies see, et lähen rohkem sõbranna kui ripsmetehniku juurde ?

Lea Urb:  Olen oma värskelt koolutatud ja värvitud ripsmetega ülirahul! Supper lihtsalt! Tõeline WOW efekt veel siiani ? ja ei mingit ripsmetušši!
AITÄHHHHHHH Sulle veelkord!

Diana Tõnisson: Päris täpselt ei teagi, aga mitu head aastat tuleb küll ära kui Kristinaga kohtusin. Nüüd, kus tal on oma salong, lähen sinna alati suure rõõmuga. Kõik selles imeilusas salongis on kenasti läbi mõeldud. Mis puudutab Kristina paigaldatud ja hooldatud ripsmeid, siis nende aastatega olen ma tõesti tema töösse armunud. Tema tööd on tõeliselt professionaalsed ja kaunid. Kes tahab saada selliseid teenuseid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumat klienti, soovitan kindlasti just seda salongi. Kristina oma särava ja sõbraliku olekuga võlub Teid esimest silmapilgust. Olen üliõnnelik, et on olemas Kristina Ilutuba. Ja muidugi Kristina.

Ilona Hallik: Kindlasti parim koht, kus endale ripsmepikendusi panna ja hooldada! Lisaks vapustavatele ripsmetele saab lisaks ka alati hea tuju ? Ise olen küll väga rahul, et just nende tüdrukute juurde sattusin! ;);)

Liisi-Daisy Koplimaa: Juba üle 3 aasta fantastilisi ripsmeid ja positiivseid emotsioone Kristina juurest ? Milline au ja rõõm, et olen saanud kõrvalt näha ja kuulda kuidas suurest kirest – ripsmetest – sai Kristina Ilutuba tehtud ?

Marina Vladimirova: Kristina ja Elo, kelle juures olen päris kaua aega käinud on oma ala meistrid!!! Ripsmed näevad väga tihedad, loomulikud ja efektsed välja! Olete tublid!

Leslie Petersen: Kristina on huippu ja tekee mahtavia ripsipidennyksiä, -permanentteja ja meikkejä! Suosittelen.

Liina Lõpp: I have been using Kristina Ilutuba’s services for over a year now and i have never been disappointed for the service provided. It has always been very professional, friendly and warm. Products used are with high quality and i never have to worry about the outcome…i just know it’s gonna be perfect ?

Marianne Nova: Olen käinud Kristina juures juba üle aasta ripsmeid tegemas. Kristina juurest ei saa ainult ilusaid ripsmeid, vaid ka mõnusa olemise. Hoolduse ajal saab Kristinaga kõigest lobiseda. Kristina Ilutoast lahkud alati supper feelinguga!!! ?

Kelli Kõrgemaa: You are a prime example of quality products and fantastic customer service.

Tagasiside ripsmepikenduste koolituselt

Tagasiside ripsmepikenduste koolituseltTagasiside ripsmepikenduste koolituseltTagasiside ripsmepikenduste koolituseltTagasiside ripsmepikenduste koolituselt