Ilutoa tehnikud

Ripsmeproff Brigit

Olen pikaajalise kogemusega ripsmetehnik ning läbinud mitmeid koolitusi alates aastast 2014. Oma töös hindan puhtust, korrektsust ning kliendi rahulolu. Soovin oma klientidele pakkuda mõnusat atmosfääri, puhkust raskest päevast ning, et nad oleksid lahkudes veel ilusamad kui tulles.

Mis? Ripsmepikendused.

Kus? Lauteri 5

Ripsmeproff Marie

Ripsmetehnikuna olen töötanud alates 2015. aastast ja vaatamata paralleelselt omandatatud ülikoolidiplomile kuulub mu süda sellele ametile, mis teeb naised kauniks. Olen väga aktiivne, sportlik, sōbralik, töökas ning hooliv. Kasutan iga võimalust, et ennast täiendada ja klientidele parimaid materjale ja tehnikat pakkuda. Iga kliendga läbi arutades leiame sobivaima ja ilusaima lahenduse. Tänulikud ja rōōmsad püsikliendid on parim tunnustus minu tööle.

Mis? Ripsmepikenduse, kulmud.

Kus? Lauteri 5

Ilutegija Karen

Pakun mitmeid erinevaid iluteenuseid ja minu jaoks suurim kompliment ning saavutus on rahulolev ja õnnelik klient! Anna endast parima, et seda saavutada ja teen seda kõike alati rõõmuga.

Mis? Ripsmepikendused, depilatsioon meestele/naistele, lash lift, kulmud.

Kus? Lauteri 5

Küünetehnik Erle

Lisaks täiendkoolitustele meeldib mulle ka ise palju juurde õppida ja end täiendada. Mul on lai värvivalik ja mulle meeldib klientide ideid katsetada. Kõige rõõmsamaks teeb rahulolev klient.

Mis? Geelküüned, geellakk.

Kus? Lauteri 5

Küünetehnik Anna

Armastan oma tööd, olen õnnelik, kui näen, et kliendile meeldib tulemus ja ta on rahul. Naiste käed on väga tähtsad ja peavad alati korras olema!

Mis? Geelküüned, geellakk.

Kus? Mustamäe tee 44

Ripsmetehnik Eliise

Minu tugevuseks on ripsmete koolutamine. Kõige parem osa meie töö juures on näha kliendi õnnelikku ja rahulolevat reaktsiooni, see toob terveks päevaks naeratuse suule.

Mis? Ripsmepikenduse, lash lift.

Kus? Mustamäe tee 44

Ripsme- ja kulmutehnik Stella

Minu tugevuseks on kulmude teenused. Oma töösse suhtun alati suure pühendumisega ja ükski palve ega soov ei jää tähelepanuta. Aitäh usalduse ees!

Mis? Ripsmepikendused, lash lift, kulmud.

Kus? Lauteri 5

Kosmeetik Melissa

Juba päris noorest east on mind huvitanud kõik, mis seondub ilumaailmaga. Tee geellakkimise ja pediküürini leidsin ma selle aasta jaanuaris, kui alustasin kosmeetikuõpinguid Soomes ja läbisin seal oma esimese geellakkimise koolituse. Enda töö juures meeldib mulle enim see, et saan olla loominguline ja kohata nii palju erinevaid ja toredaid inimesi. Tulevikus saab minult kindlasti ka näohoolduseid ja palju teisi iluteenuseid.

Mis? Pediküür, geellakk.

Kus? Lauteri 5

Ilutegija Kerli

Olen töökas ja elurõõmus ilutegija. Ilutegija amet on mulle alati meeldinud ,tänu kristina Ilutoa klientidele saan oma unistuse ellu viia. Võtan oma kliendid alati vastu sooja ja päiskelisena.

Mis? Ripsmepikendused.

Kus? Mustmäe tee 44

Ripsmetehnik Jaana

Minu tugevuseks on ripsmepikenduste hea püsivus. Teen oma tööd alati suure südamega, et klient lahkuks rahulolevana ja alati perfektse tulemusega.

Mis? Ripsmepikendused, lash lift.

Kus? Lauteri 5