Kas võiks volüümripsmeid õppida ka ilma klassikalisi oskamata?

Oled kindlasti juba märganud, et aina rohkem on ripsmetehnikuid, kes pakuvad ainult volüümiripsmeid. Ilmselt on põhjus selles, et nad näevad, kui palju täiuslikum võib ripsmekaar olla volüümidega – klassikalistega jäävad ripsmed keskmisel kliendil ikkagi hõredad.

Sellega seoses… alles täna selle postituse kirjutamise ajal tekkis mulle mõte teha volüümikoolitus neile, kes pole klassikalisi kunagi teinud. Sest tegelikult, MIKS PEAKS klassikalisi üldse oskama, kui soov on teha ainult volüüme? Kunagi oleksin endale vastu vaielnud, aga nüüd arvan, et neid ei peagi õppima. Mingil hetkel tegime mõne sellise koolituse, kus oli kombineeritud nii klassikalise kui volüümide õpe. Kuid mulle tundus, et mõlema tehnika harjutamine võtab fookuse ja kui keskenduda algajaga ainult volüümile, siis jõuaks kiiremini sihile? Muidugi tuleb läbida mitu päeva põhjalikku volüümikoolitust ja lisaks enne arvestust veel palju-palju volüümilehvikuid harjutada. Kindlasti läheb volüümide nullist õppimisega rohkem aega, kui neil, kes juba klassikalisi teevad. Aga põhimõtteliselt on see võimalik!

Mulle kindlasti paljud tehnikud vaidleks vastu, kuid olles jälginud ripsmeõpilasi 5 aasta jooksul ja tegelenud metoodika täiustamisega, siis pean proovima.

Pidin tegelikult kirjutama üldse meie megapikkadest volüümikoolitustest, aga näe! Tuli aga palju põnevam mõte! ?

Nüüd jääb üle panna kokku võimalikult praktiline programm!

Meie praegused volüümikoolitused on siin: Volüümikoolitused