Ilutegijast ettevõtja koolituspakett – kõige kasumlikumad teenused

Ilutegijast ettevõtja koolituspakett sisaldab ripsmepikenduste, ripsmete lamineerimise, kulmude, hügieeni ja ettevõtlusega alustamise koolitusi

Üha rohkem ilutegijaid otsustavad alustada tööd ettevõtjatena. Tänapäeval palgatakse järjest vähem ilusalongidesse palgatöötajaid. Seepärast on meil nüüd kõige populaarsematest koolitustest koosnev ilutegijast ettevõtja koolituspakett. Koolituspakett sobib Sulle ka siis, kui Sa ettevõtlusega alustada ei soovi – ettevõtluse osa on vaid üks osa kogu koolitusest.

Koolituse sisu

Koolituspaketti valides on hea võimalus 6 päevaga omandada väärt oskused ja teadmised mitmeks erinevaks protseduuriks ja täita oma unistus – alustada ilutegijana tööd.

 • 3-päevane ripsmepikenduste koolitus (klassik-volüüm)
 • 2-päevane kulmukoolitus (keemiline värvimine ja henna)
 • ripsmete lamineerimise koolitus
 • hügieenikoolitus (online)
 • ettevõtluse ABC (online)

Julgeme soovitada teenuseid, mis on nö korduvteenused – näiteks ripsmepikendused, kulmud, ripsmete lamineerimine. Need on teenused, mida klient vajab pidevalt. Näiteks ripsmehoolduses tuleks kliendil käia iga 3 nädala tagant. Samuti käiakse kord kuus värvimas-korrigeerimas kulme ja iga 1,5 kuu tagant teostamas ripsmete lamineerimist. Samuti lisasime koolitusele online-vormis hügieeniloengu ning ettevõtlusega alustamise ABC.

Oma koolitustel paneme rõhku koolituse sisu praktilisusele ja kaasaegsusele. Meilt ei leia Sa aegunud infot, sest koolitajad on pikaajalise kogemusega ning töötanud välja väga põhjalikud õppekavad. Igaüks neist keskendub enda valdkonnale ja teeb sellel alal ka tööd.

Kellele on ilutegijast ettevõtja koolituspakett mõeldud?

Kulmude baaskoolitus ja ripsmete lamineerimise koolitus on suunatud eelkõige algajale. Samas võivad kursusega liituda ka juba tegevad kulmutehnikud, kes soovivad teadmisi täiendada näiteks hennaga värvimise osas ning kes otsivad vahepeal töös tekkinud küsimustele vastuseid. Lisaks õpid mis vahe on ripsmete koolutamisel, lamineerimisel ja Lash Lift-il?

Info Töötukassa poolt suunatud õpilasele

Teeme koostööd Töötukassaga. Toimi järgmiselt:

 • Vali sobiv koolitus Töötukassa lehelt Koolitused
 • Küsi enda konsultandilt, kas sellel koolitusel osalemiseks antakse nõusolek
 • Saada meile e-mail info@kristina.ee koos enda ees-ja perekonnanime ning isikukoodiga

Meie teeme seejärel kõik muu juba ise.

Kursuse kestvus

Koolituse kestvus on 6 päeva, need on praktilised õppepäevad meie salongis. Lisaks saab õpilane juurdepääsu hügieeni ja ettevõtlusega alustamise online koolitusele.

Ripsmepikenduste (klassik-volüüm) koolituskava

Suure osa koolituspaketist moodustab 3-päevane ripsmepikenduste koolitus. Selle esimesel päeval õpid paigaldama klassikalisi (ühekaupa kinnituvaid) ning ülejäänud kahel päeval volüümripsmeid (volüümilehvikud). Rohkem ripsmepikenduste koolituse ajakava kohta loe siit: https://www.kristina.ee/voluumripsmete-koolitus-taiesti-algajatele-klassik-voluum/

Kulmukoolituse kava

Kulmude 2-päevasel baaskoolitusel õpetame kulme värvima nii keemiliste värvidega kui ka henna värvidega. Suur rõhk on kulmude modelleerimise õpetamisel, et õpilane oleks pärast koolituse läbimist enesekindel täiuslike kulmude kujundamisel. Kliendile parima teenuse pakkumiseks õpetame lisaks pintsettidega kitkumisele ka vahatamise meetodit, mis tagab täiuslikult puhta kulmukaare. Rohkem kulmukoolituse ja ajakava kohta loe siit: https://www.kristina.ee/kulmukoolitus/

Ripsmete lamineerimise koolituse kava

Ripsmete lamineerimine on hea ja tõhus meetod kliendi enda ripsmete kaunimaks vormimisel. Kliendid, kes eelistavad loomulikumat ilu ega soovi kunstripsmied (ripsmepikendusi), saavad lasta enda ripsmed mitmeks nädalaks kenasti kaarjaks koolutada ning värvida.

Rohkem ripsmete lamineerimise ja värvimise koolituse ajakava kohta loe siit: https://www.kristina.ee/ripsmete-keemilise-koolutamise-ehk-lash-lift-koolitus/

Hügieenikoolituse kava

Klientide jaoks on järjest tähtsam, et tema ilutegija hoiaks töökeskkonna laitmatuna. Oleme kokku pannud online koolituse, mille saad läbida Sinule sobival ajal.

Ettevõtluse ABC

Anname Sulle juhised, kuidas alustada iseseisvalt ettevõtlusega. Millised on erinevad võimalused ja mis on mõistlik ilutegijaks olles. Koolitus on online vormis.

Koolituse toimumisaeg ja koht

Ilutegijast ettevõtja koolituspaketi praktilised õpipäevad toimuvad 6-l päeval aadressil Lauteri 5 Tallinn. Asume 5. korrusel.

Kursuse kestvus

Koolituse kestvus on 6 päeva (102 ak tundi).

Kursuse hind

Ilutegijast ettevõtja koolituspakett koos stardikomplektidega maksab 2499 eurot.

Koolituskomplektide täpsemad sisud asuvad koolituskavade sektsioonis vastava koolituse linki avades.

Koolitajad

Stella Sepp on mainekas kulmumeister. Temaga kohtud kahel koolituspäeval.

Liis Bulgarin on kahtlemata just ripsmete lamineerimise koolitaja. Tema teeb Sulle peensusteni selgeks kõik protseduurireeglid, mida pead arvestama ripsmete koolutamisel.

ilutegijast ettevõtja koolituspakett
Kulmukoolitus – Stella Sepp
ilutegijast ettevõtja koolituspakett
Ripsmete lamineerimise koolitus – Liis Bulgarin

Marie Lahe on aastaid tegelenud ripsmepikenduste paigaldamisega töötades nii Eestis kui Austraalias. Klassik-volüümi koolitusel kohtud temaga kolmel õppepäeval.

ilutegijast ettevõtja koolituspakett
Klassik-volüümripsmete koolitus – Marie Lahe
euro_symbol Koolituse hind: 2499 eurot
event Koolituse aeg: P 31.01
accessibility Kellele on koolitus mõeldud: Kursus sobib kõikidele, kes soovivad õppida juurde tasuva teenuse iluvaldkonnas.
schedule Koolituse kestvus: 6 päeva
language Õppekeel: Eesti keel
place Koolituse asukoht: Kristina Ilutuba Tallinnas Lauteri 5 V korrusel
Kui soovid kursustele registreeruda, siis saada e-kiri aadressile info@kristina.ee või helista +372 5699 6000.

Liitun uudiskirjaga


  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

  Koolituskaart

  Kristina Ilukool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
  Kristina Ilukool on litsentseeritud erakool (koolitusluba nr 7292HTM)
  Meie koolitustel väljastatakse rahvusvaheline sertifikaat.