Ilusalong Tallinna kesklinnas

Meie ilusalong Tallinna kesklinnas on tegutsenud üle 10 aasta. Pakume mõnusat lõõgastust kiire elutempoga naisele, mõned iluteenused on ka meestele. Iluteenuste valikust leiad endale kindlasti lemmiku: ripsmepikendused, ripsmete lamineerimine, kulmude modelleerimine, geelküüned, geellakk, depilatsioon.

Lisaks iluteenustele korraldame ilukoolitusi Tallinnas – korraldame ripsmepikenduste ja kulmukoolitusi, depilatsiooni koolitust.

Tallinna kesklinna ilusalong asub A. Lauteri 5 (5. korrusel), Olümpia hotelli lähedal. Lase õues kella “Kristina Ilutuba” ja sõida liftiga 5. korrusele ning sealt kohe läbi klaasukse nii, nagu kirjad juhendavad.

Tere tulemast!

ilusalong tallinna kesklinn
Lauteri 5. (Foto: city24.ee)

Vaata meie asukohta kaardilt: Lauteri 5, Tallinn

Meie ilusalong Tallinna kesklinnas tervitab Sind

Kulmuproff Stella

ilusalong tallinna kesklinn kulmud kulmukoolitus
Kulmuproff Stella

Minu suurimaks kireks ja tugevuseks on kulmude modelleerimine. Oma töösse suhtun alati suure pühendumisega ja ühegi kliendi palve ega soov ei jää tähelepanuta. Minu saladus on see, et lähtun töös alati iga kliendi eripärast. Aitäh usalduse eest!

Mis?

 • kulmude modelleerimine
 • ripsmete lamineerimine
 • kulmukoolitused
tallinna kesklinna ilusalong kulmude modelleerimine kulmukoolitusripsmete lamineerimine tallinna kesklinn ilusalong

Kus?

Lauteri 5 / Tallinna kesklinna ilusalong

Ilutegija Karen

ilusalong tallinna kesklinn ripsmepikendused depilatsioon ilukoolitus
Ilutegija Karen

Pakun mitmeid erinevaid iluteenuseid ja minu jaoks suurim kompliment ning saavutus on rahulolev ja õnnelik klient! Annan endast parima, et seda saavutada ja teen seda kõike alati rõõmuga 🙂 

Mis? 

 • klassikalised ripsmepikendused
 • volüümripsmed
 • ripsmete lamineerimine
 • kulmude modelleerimine
 • depilatsioon (naiste ja meeste)
 • depilatsiooni koolitused
ilusalong tallinna kesklinn volüümripsmedilusalong tallinna kesklinn depilatsioonilusalong tallinna kesklinna ilusalongMeeste depilatsioon

Kus?

Lauteri 5 / Tallinna kesklinna ilusalong

Ripsmeproff Brigit

ripsmetehnik tallinn kesklinn volüümripsmed
Ripsmeproff Brigit

Olen pikaaegse kogemusega ripsmetehnik ning läbinud mitmeid ripsmekoolitusi alates aastast 2014. Oma töös hindan puhtust, korrektsust ning kliendi rahulolu. Soovin oma klientidele pakkuda mõnusat atmosfääri, puhkust raskest päevast ning, et nad oleksid lahkudes veel ilusamad, kui tulles.

Mis?

 • klassikalised ripsmepikendused
 • volüümripsmed
ilusalong tallinna kesklinn ripsmepikendused volüümripsmedilusalong tallinna kesklinn ripsmepikendused ilukoolitusilusaong tallinna kesklinn ripsmepikendused volüümripsmedilusalong tallinna kesklinn ripsmepikendused volüümripsmed

Kus?

Lauteri 5 / Tallinna kesklinna ilusalong

Aja broneerimine meie kesklinna ilusalongi

Kasuta aja broneerimiseks meie online broneeringut.

Kui sa ei leia sobivat aega sealt, siis helista +372 5699 6000 (helista E-L kell 9-17). NB! Avatud oleme pikemalt (kuni 20.00), kuid telefonile vastame kuni 17.00).

E-post: info@kristina.ee

Saadame sulle broneeringu kohta e-mailile kinnituse ja päev enne külastust ka meeldetuletuse. Palun kinnita või tühista enda broneering kasutades seda linki, mille said. Siis me ei pea sulle helistama, et üle küsida, kas oled tulemas.

Meie unistus on, et kõik kliendid jääksid rahule. Kui soovid meiega uue kohtumise kindlustada, siis broneeri uus külastus enne salongist lahkumist. Anna meie ilutegijale teada, millal soovid uuesti tulla. Kontrolli temaga üle, kas meie süsteemis on olemas sinu telefoninumber ja e-maili aadress. Sel juhul vähendad stressi, sest saadame sulle automaatselt broneeringu kinnituse ja ka meeldetuletuse. Meie broneeringusüsteem on uskumatult võimekas ja lisab kohtumise ka sinu Google-i kalendrisse.

Aja tühistamine

Tervitame oma salongis kliente, kes on sõbralikud ja hoolivad. Meie kliendid on kohusetundlikud ja peavad kinni kokkulepetest. Kui sa ei saa kokkulepitud ajal meile tulla, siis anna meile varakult sellest teada. Kõige kiiremini saame aja tühistamisest teada siis, kui vastad e-mailile saadetud broneeringu kinnitusele. Selleks klikka lihtsalt tühistamise lingile ning info jõuab otse meieni. Ise saad aega tühistada kuni 24t enne broneeringut. Pärast seda helista meile 56996000 või saada e-kiri.

Parkimine

Selleks, et vältida meie maja ees südalinna tsoonis parkimist, pakume sulle välja mõned alternatiivid:

Stockmanni parkimismaja

Lauteri 3 ja Lembitu 12 olevad Barking parkimisplatsid

Olümpia hotelli vastas olev Europark

Rävala parkimismaja